Dł. 98,8cm, dł. bez pochwy 92,6cm, szer. głowni u nasady 2,1cm, gr. głowni u nasady 0,6cm. Głownia stalowa, niklowana, sygnowana obustronnie. Rękojeść obciągnięta jaszczurem, oprawa sygnowana HSH od strony ostrza, stalowa, niklowana.
1638.50 zł zł
Cena wywoławcza
1100.00 zł zł
| Klient | 1450.00 | 04.09.2023 - 14:05:03 |
| Klient | 1400.00 | 04.09.2023 - 17:28:00 |
| Klient | 1100.00 | 26.08.2023 - 23:46:00 |