LOT nr 25

Szabla Czechosłowacka CET HSH z temblakiem i rapciami

Szabla Czechosłowacka CET HSH z temblakiem i rapciami Szabla Czechosłowacka CET HSH z temblakiem i rapciami Szabla Czechosłowacka CET HSH z temblakiem i rapciami Szabla Czechosłowacka CET HSH z temblakiem i rapciami Szabla Czechosłowacka CET HSH z temblakiem i rapciami Szabla Czechosłowacka CET HSH z temblakiem i rapciami Szabla Czechosłowacka CET HSH z temblakiem i rapciami Szabla Czechosłowacka CET HSH z temblakiem i rapciami Szabla Czechosłowacka CET HSH z temblakiem i rapciami Szabla Czechosłowacka CET HSH z temblakiem i rapciami

Dł. 98,8cm, dł. bez pochwy 92,6cm, szer. głowni u nasady 2,1cm, gr. głowni u nasady 0,6cm. Głownia stalowa, niklowana, sygnowana obustronnie. Rękojeść obciągnięta jaszczurem, oprawa sygnowana HSH od strony ostrza, stalowa, niklowana.

1638.50 zł zł

Cena wywoławcza

1100.00 zł zł

Klient 1450.00 04.09.2023 - 14:05:03
Klient 1400.00 04.09.2023 - 17:28:00
Klient 1100.00 26.08.2023 - 23:46:00