LOT nr 24

Szabla Czechosłowacka wz.1924 WLASZLOVITS STOS z temblakiem i rapciami

Szabla Czechosłowacka wz.1924 WLASZLOVITS STOS z temblakiem i rapciami Szabla Czechosłowacka wz.1924 WLASZLOVITS STOS z temblakiem i rapciami Szabla Czechosłowacka wz.1924 WLASZLOVITS STOS z temblakiem i rapciami Szabla Czechosłowacka wz.1924 WLASZLOVITS STOS z temblakiem i rapciami Szabla Czechosłowacka wz.1924 WLASZLOVITS STOS z temblakiem i rapciami Szabla Czechosłowacka wz.1924 WLASZLOVITS STOS z temblakiem i rapciami Szabla Czechosłowacka wz.1924 WLASZLOVITS STOS z temblakiem i rapciami Szabla Czechosłowacka wz.1924 WLASZLOVITS STOS z temblakiem i rapciami Szabla Czechosłowacka wz.1924 WLASZLOVITS STOS z temblakiem i rapciami

Dł. 95cm, dł. bez pochwy 91,6cm, szer. głowni u nasady 2,4cm, gr. głowni u nasady 0,55cm. Głownia stalowa, sygnowana „Wlaszlovits Stos, CET”. Rękojeść obciągnięta jaszczurem, oprawa sygnowana od strony głowni „zak. Chranene, Wlaszlovits”. Pochwa niklowana.

1356.00 zł zł

Cena wywoławcza

1100.00 zł zł

Klient 1200.00 04.09.2023 - 14:07:00
Klient 1150.00 04.09.2023 - 17:26:47