Dł. 95cm, dł. bez pochwy 91,6cm, szer. głowni u nasady 2,4cm, gr. głowni u nasady 0,55cm. Głownia stalowa, sygnowana „Wlaszlovits Stos, CET”. Rękojeść obciągnięta jaszczurem, oprawa sygnowana od strony głowni „zak. Chranene, Wlaszlovits”. Pochwa niklowana.
1356.00 zł zł
Cena wywoławcza
1100.00 zł zł
| Klient | 1200.00 | 04.09.2023 - 14:07:00 |
| Klient | 1150.00 | 04.09.2023 - 17:26:47 |