Dł. 88,5cm, dł. bez pochwy 86,5cm, szer. głowni u nasady 2cm, gr. głowni u nasady 0,5cm. Głownia stalowa, niklowana, sygnowana u nasady „WKC z logiem”. Oprawa mosiężna, zdobiona. Pochwa lakierowana wtórnie.
1299.50 zł zł
Cena wywoławcza
1100.00 zł zł
| Klient | 1150.00 | 04.09.2023 - 17:12:37 |
| Klient | 1100.00 | 04.09.2023 - 16:21:22 |