LOT nr 12

Szabla oficerska Niemcy WKC

Szabla oficerska Niemcy WKC
Szabla oficerska Niemcy WKC Szabla oficerska Niemcy WKC Szabla oficerska Niemcy WKC Szabla oficerska Niemcy WKC Szabla oficerska Niemcy WKC Szabla oficerska Niemcy WKC Szabla oficerska Niemcy WKC Szabla oficerska Niemcy WKC Szabla oficerska Niemcy WKC Szabla oficerska Niemcy WKC Szabla oficerska Niemcy WKC

Dł. 88,5cm, dł. bez pochwy 86,5cm, szer. głowni u nasady 2cm, gr. głowni u nasady 0,5cm. Głownia stalowa, niklowana, sygnowana u nasady „WKC z logiem”. Oprawa mosiężna, zdobiona. Pochwa lakierowana wtórnie.

1299.50 zł zł

Cena wywoławcza

1100.00 zł zł

Klient 1150.00 04.09.2023 - 17:12:37
Klient 1100.00 04.09.2023 - 16:21:22