Dł. 93,9cm, dł. bez pochwy 91,7cm, szer. głowni u nasady 1,9cm, gr. głowni u nasady 0,5cm. Głownia stalowa, niklowana, sygnowana „SMF Solingen z logiem”. Oprawa rękojeści mosiężna, pochwa lakierowana.
1299.50 zł zł
Cena wywoławcza
1000.00 zł zł
| Klient | 1150.00 | 04.09.2023 - 17:14:37 |
| Klient | 1100.00 | 04.09.2023 - 17:14:11 |
| Klient | 1000.00 | 04.09.2023 - 16:37:34 |