LOT nr 13

Szabla oficerska Niemcy SMF Solingen

Szabla oficerska Niemcy SMF Solingen Szabla oficerska Niemcy SMF Solingen Szabla oficerska Niemcy SMF Solingen Szabla oficerska Niemcy SMF Solingen Szabla oficerska Niemcy SMF Solingen Szabla oficerska Niemcy SMF Solingen Szabla oficerska Niemcy SMF Solingen Szabla oficerska Niemcy SMF Solingen Szabla oficerska Niemcy SMF Solingen Szabla oficerska Niemcy SMF Solingen

Dł. 93,9cm, dł. bez pochwy 91,7cm, szer. głowni u nasady 1,9cm, gr. głowni u nasady 0,5cm. Głownia stalowa, niklowana, sygnowana „SMF Solingen z logiem”. Oprawa rękojeści mosiężna, pochwa lakierowana.

1299.50 zł zł

Cena wywoławcza

1000.00 zł zł

Klient 1150.00 04.09.2023 - 17:14:37
Klient 1100.00 04.09.2023 - 17:14:11
Klient 1000.00 04.09.2023 - 16:37:34