LOT nr 18

Pałasz Niemcy Carl Eickhorn

Pałasz Niemcy Carl Eickhorn
Pałasz Niemcy Carl Eickhorn Pałasz Niemcy Carl Eickhorn Pałasz Niemcy Carl Eickhorn Pałasz Niemcy Carl Eickhorn Pałasz Niemcy Carl Eickhorn Pałasz Niemcy Carl Eickhorn Pałasz Niemcy Carl Eickhorn Pałasz Niemcy Carl Eickhorn Pałasz Niemcy Carl Eickhorn

Dł. 88,6cm, dł. bez pochwy 87cm, szer. głowni u nasady 1,9cm, gr. głowni u nasady 0,5cm. Ostrze stalowe, sygnowane „C.E. z logiem”. Oprawa rękojeści stalowa.

Cena wywoławcza

700.00 zł zł