Dł. 88,6cm, dł. bez pochwy 87cm, szer. głowni u nasady 1,9cm, gr. głowni u nasady 0,5cm. Ostrze stalowe, sygnowane „C.E. z logiem”. Oprawa rękojeści stalowa.
Cena wywoławcza
700.00 zł zł