Dł. 96,3cm, dł. bez pochwy 93,4cm, szer. głowni u nasady 2,2cm, gr. głowni u nasady 0,5cm. Głownia stalowa, niklowana, sygnowana u nasady „WKC z logiem”. Oprawa rękojeści stalowa, również niklowana. Pochwa lakierowana na czarno.
Cena wywoławcza
900.00 zł zł