LOT nr 19

Szabla Niemcy WKC

Szabla  Niemcy WKC
Szabla  Niemcy WKC Szabla  Niemcy WKC Szabla  Niemcy WKC Szabla  Niemcy WKC Szabla  Niemcy WKC Szabla  Niemcy WKC Szabla  Niemcy WKC

Dł. 96,3cm, dł. bez pochwy 93,4cm, szer. głowni u nasady 2,2cm, gr. głowni u nasady 0,5cm. Głownia stalowa, niklowana, sygnowana u nasady „WKC z logiem”. Oprawa rękojeści stalowa, również niklowana. Pochwa lakierowana na czarno.

Cena wywoławcza

900.00 zł zł