LOT nr 20

Szabla Niemcy WKC

Szabla Niemcy WKC
Szabla Niemcy WKC Szabla Niemcy WKC Szabla Niemcy WKC Szabla Niemcy WKC Szabla Niemcy WKC Szabla Niemcy WKC Szabla Niemcy WKC Szabla Niemcy WKC Szabla Niemcy WKC Szabla Niemcy WKC

Dł. 95cm, dł. bez pochwy 93,2cm, szer. głowni u nasady 1,95cm, gr. głowni u nasady 0,5cm. Głownia stalowa, niklowana, sygnowana „WKC z logiem”. Oprawa rękojeści mosiężna, złocona. Pochwa stalowa lakierowana na czarno.

Cena wywoławcza

900.00 zł zł