Dł. 95cm, dł. bez pochwy 93,2cm, szer. głowni u nasady 1,95cm, gr. głowni u nasady 0,5cm. Głownia stalowa, niklowana, sygnowana „WKC z logiem”. Oprawa rękojeści mosiężna, złocona. Pochwa stalowa lakierowana na czarno.
Cena wywoławcza
900.00 zł zł