Dł. 100,5cm, dł. bez pochwy 98cm, szer. głowni u nasady 1,9cm, gr. głowni u nasady 0,5cm. Głownia stalowa, niklowana, sygnowana u nasady „F.W. Holler Solingen”. Szabla zachowana w bardzo dobrym stanie, jednak głownia wypada z rękojeści (wymaga naprawy). Pochwa lakierowana na czarno.
Cena wywoławcza
2000.00 zł zł