LOT nr 8

Szabla oficera Wehrmachtu F.W. Holler Solingen

Szabla oficera Wehrmachtu F.W. Holler Solingen Szabla oficera Wehrmachtu F.W. Holler Solingen Szabla oficera Wehrmachtu F.W. Holler Solingen Szabla oficera Wehrmachtu F.W. Holler Solingen Szabla oficera Wehrmachtu F.W. Holler Solingen Szabla oficera Wehrmachtu F.W. Holler Solingen Szabla oficera Wehrmachtu F.W. Holler Solingen

Dł. 100,5cm, dł. bez pochwy 98cm, szer. głowni u nasady 1,9cm, gr. głowni u nasady 0,5cm. Głownia stalowa, niklowana, sygnowana u nasady „F.W. Holler Solingen”. Szabla zachowana w bardzo dobrym stanie, jednak głownia wypada z rękojeści (wymaga naprawy). Pochwa lakierowana na czarno.

Cena wywoławcza

2000.00 zł zł