Dł. 94,3cm, dł. bez pochwy 92cm, szer. głowni u nasady 2cm, gr. głowni u nasady 0,5cm. Głownia niklowana, sygnowana u nasady „Alcoso Solingen, AWS wpisanymi w logo”. Oprawa mosiężna, złocona. Pochwa lakierowana na czarno.
Cena wywoławcza
2000.00 zł zł