Dł. 40,5cm, dł. 38,5cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane „ „Perkun”, Z w owalu, W.P. z orłem”, numerowane. Okładki wtórne, pochwa we wtórnym malowaniu, numerowana. Dławik oraz zatrzask sprawne
1299.50 zł zł
Cena wywoławcza
1100.00 zł zł
| Klient | 1150.00 | 05.09.2023 - 16:50:53 |
| Klient | 1100.00 | 23.08.2023 - 08:26:39 |