LOT nr 10

II RP Bagnet wz.24 „Perkun” niski numer

II RP Bagnet wz.24 „Perkun” niski numer II RP Bagnet wz.24 „Perkun” niski numer II RP Bagnet wz.24 „Perkun” niski numer II RP Bagnet wz.24 „Perkun” niski numer II RP Bagnet wz.24 „Perkun” niski numer II RP Bagnet wz.24 „Perkun” niski numer II RP Bagnet wz.24 „Perkun” niski numer II RP Bagnet wz.24 „Perkun” niski numer II RP Bagnet wz.24 „Perkun” niski numer

Dł. 40,5cm, dł. 38,5cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane „ „Perkun”, Z w owalu, W.P. z orłem”, numerowane. Okładki wtórne, pochwa we wtórnym malowaniu, numerowana. Dławik oraz zatrzask sprawne

1299.50 zł zł

Cena wywoławcza

1100.00 zł zł

Klient 1150.00 05.09.2023 - 16:50:53
Klient 1100.00 23.08.2023 - 08:26:39