LOT nr 11

II RP Bagnet polski wz.29 „Perkun”

II RP Bagnet polski wz.29 „Perkun” II RP Bagnet polski wz.29 „Perkun” II RP Bagnet polski wz.29 „Perkun” II RP Bagnet polski wz.29 „Perkun” II RP Bagnet polski wz.29 „Perkun” II RP Bagnet polski wz.29 „Perkun” II RP Bagnet polski wz.29 „Perkun” II RP Bagnet polski wz.29 „Perkun” II RP Bagnet polski wz.29 „Perkun” II RP Bagnet polski wz.29 „Perkun” II RP Bagnet polski wz.29 „Perkun” II RP Bagnet polski wz.29 „Perkun” II RP Bagnet polski wz.29 „Perkun” II RP Bagnet polski wz.29 „Perkun”

Dł. 40,2cm, dł. bez pochwy 38,4cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „ W.P. z orłem, F w prostokącie, odbiorem M2 „Perkun””. Pochwa z widocznym odbiorem, zatrzask bagnetu oraz dławik pochwy sprawne. https://www.youtube.com/watch?v=vOpJEgUsADw&t=5s

2260.00 zł zł

Cena wywoławcza

2000.00 zł zł

Klient 2000.00 05.09.2023 - 17:13:47