Dł. 40,2cm, dł. bez pochwy 38,4cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „ W.P. z orłem, F w prostokącie, odbiorem M2 „Perkun””. Pochwa z widocznym odbiorem, zatrzask bagnetu oraz dławik pochwy sprawne. https://www.youtube.com/watch?v=vOpJEgUsADw&t=5s
2260.00 zł zł
Cena wywoławcza
2000.00 zł zł
| Klient | 2000.00 | 05.09.2023 - 17:13:47 |