LOT nr 5

II RP Bagnet wz.29 „Perkun”

II RP Bagnet wz.29 „Perkun”
II RP Bagnet wz.29 „Perkun” II RP Bagnet wz.29 „Perkun” II RP Bagnet wz.29 „Perkun” II RP Bagnet wz.29 „Perkun” II RP Bagnet wz.29 „Perkun” II RP Bagnet wz.29 „Perkun” II RP Bagnet wz.29 „Perkun” II RP Bagnet wz.29 „Perkun” II RP Bagnet wz.29 „Perkun” II RP Bagnet wz.29 „Perkun” II RP Bagnet wz.29 „Perkun” II RP Bagnet wz.29 „Perkun” II RP Bagnet wz.29 „Perkun”

Dł. 40,3, dł. bez pochwy 38,7cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane „ C w kwadracie, „Perkun”, M w trójkącie, W.P. Orzeł”. Na jelcu oraz pochwie widoczne niezgodne numery. Pochwa z zachowaną częściowo oryginalną farbą, dławik oraz zatrzask sprawne. https://www.youtube.com/watch?v=vOpJEgUsADw&t=5s

2147.00 zł zł

Cena wywoławcza

1900.00 zł zł

Klient 1900.00 05.09.2023 - 17:05:49