Dł. 40,3, dł. bez pochwy 38,7cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane „ C w kwadracie, „Perkun”, M w trójkącie, W.P. Orzeł”. Na jelcu oraz pochwie widoczne niezgodne numery. Pochwa z zachowaną częściowo oryginalną farbą, dławik oraz zatrzask sprawne. https://www.youtube.com/watch?v=vOpJEgUsADw&t=5s
2147.00 zł zł
Cena wywoławcza
1900.00 zł zł
| Klient | 1900.00 | 05.09.2023 - 17:05:49 |