LOT nr 6

II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom

II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom
II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom

Dł. 40,2cm, dł. bez pochwy 38,3cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane „F.B. Radom, D2 w jajku, W.P. z orłem”. Bagnet numerowany na jelcu, pochwa produkcji perkunowskiej pomalowana wtórnie. Zatrzask oraz dławik sprawne. https://www.youtube.com/watch?v=vOpJEgUsADw&t=5s

1582.00 zł zł

Cena wywoławcza

1100.00 zł zł

Klient 1400.00 05.09.2023 - 17:08:05
Klient 1350.00 05.09.2023 - 17:07:55
Klient 1300.00 05.09.2023 - 17:07:34
Klient 1100.00 05.09.2023 - 17:06:54