Dł. 40,2cm, dł. bez pochwy 38,3cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane „F.B. Radom, D2 w jajku, W.P. z orłem”. Bagnet numerowany na jelcu, pochwa produkcji perkunowskiej pomalowana wtórnie. Zatrzask oraz dławik sprawne. https://www.youtube.com/watch?v=vOpJEgUsADw&t=5s
1582.00 zł zł
Cena wywoławcza
1100.00 zł zł
| Klient | 1400.00 | 05.09.2023 - 17:08:05 |
| Klient | 1350.00 | 05.09.2023 - 17:07:55 |
| Klient | 1300.00 | 05.09.2023 - 17:07:34 |
| Klient | 1100.00 | 05.09.2023 - 17:06:54 |