LOT nr 170

Scena z Powstania Warszawskiego

Scena z Powstania Warszawskiego Scena z Powstania Warszawskiego Scena z Powstania Warszawskiego

Rama 33x28,5cm. Sygn. W.? Gostkowski.

Cena wywoławcza

200.00 zł zł