LOT nr 171

Karykatura Władysław Bocheński

Karykatura Władysław Bocheński Karykatura Władysław Bocheński

Rama 40x32,7, sygn. W. Bocheński. 1937 (por. Władysław Bocheński oficer 21 Pułku Piechoty).

Cena wywoławcza

200.00 zł zł