Dł. 84,8cm, dł. bez pochwy 83,2cm, szer. głowni u nasady 2,3cm, gr. głowni u nasady 0,6cm. Głownia stalowa sygnowana „WKC”. Oprawa mosiężna, kapturek z wizerunkiem lwa, sprężyna klapki sprawna. Pochwa skórzana z mosiężnymi okuciami, drożna. Szabla zgodna numerycznie z pochwą.
Cena wywoławcza
8100.00 zł zł