LOT nr 9

Szabla Kriegsmarine WKC komplet zgodna

Szabla Kriegsmarine WKC komplet zgodna Szabla Kriegsmarine WKC komplet zgodna Szabla Kriegsmarine WKC komplet zgodna Szabla Kriegsmarine WKC komplet zgodna Szabla Kriegsmarine WKC komplet zgodna Szabla Kriegsmarine WKC komplet zgodna Szabla Kriegsmarine WKC komplet zgodna Szabla Kriegsmarine WKC komplet zgodna Szabla Kriegsmarine WKC komplet zgodna Szabla Kriegsmarine WKC komplet zgodna Szabla Kriegsmarine WKC komplet zgodna Szabla Kriegsmarine WKC komplet zgodna

Dł. 84,8cm, dł. bez pochwy 83,2cm, szer. głowni u nasady 2,3cm, gr. głowni u nasady 0,6cm. Głownia stalowa sygnowana „WKC”. Oprawa mosiężna, kapturek z wizerunkiem lwa, sprężyna klapki sprawna. Pochwa skórzana z mosiężnymi okuciami, drożna. Szabla zgodna numerycznie z pochwą.

Cena wywoławcza

8100.00 zł zł