LOT nr 10

Szabla oficerska Niemcy Horster Solingen

Szabla oficerska Niemcy Horster Solingen Szabla oficerska Niemcy Horster Solingen Szabla oficerska Niemcy Horster Solingen Szabla oficerska Niemcy Horster Solingen Szabla oficerska Niemcy Horster Solingen Szabla oficerska Niemcy Horster Solingen

Dł. 94,9cm, dł. bez pochwy 93,3cm, szer. głowni u nasady 2cm, gr. głowni u nasady 0,5cm. Głownia stalowa, niklowana, sygnowana „Horster Solingen”. Oprawa wykonana z aluminium. Pochwa stalowa oryginalnie lakierowana.

1130.00 zł zł

Cena wywoławcza

1000.00 zł zł

Klient 1000.00 20.11.2023 - 17:12:48