Dł. 94,9cm, dł. bez pochwy 93,3cm, szer. głowni u nasady 2cm, gr. głowni u nasady 0,5cm. Głownia stalowa, niklowana, sygnowana „Horster Solingen”. Oprawa wykonana z aluminium. Pochwa stalowa oryginalnie lakierowana.
1130.00 zł zł
Cena wywoławcza
1000.00 zł zł
| Klient | 1000.00 | 20.11.2023 - 17:12:48 |