Polska, II RP. Łuska sygnowana na denku, klimatyczna patyna. Przedmiot nie zawiera materiałów niebezpiecznych, jest pustą skorupą posiadającą charakter wyłącznie kolekcjonerski.
271.20 zł zł
Cena wywoławcza
100.00 zł zł
| Klient | 240.00 | 20.11.2023 - 15:45:07 |
| Klient | 230.00 | 20.11.2023 - 20:31:11 |
| Klient | 210.00 | 20.11.2023 - 09:08:08 |
| Klient | 190.00 | 20.11.2023 - 12:32:11 |
| Klient | 160.00 | 19.11.2023 - 17:20:31 |
| Klient | 140.00 | 14.11.2023 - 22:22:52 |
| Klient | 100.00 | 05.11.2023 - 20:07:50 |