LOT nr 169

II RP Łuska Bofors 40mm wz.36 1939 Starachowice Skorupa Kolekcjonerska

II RP Łuska Bofors 40mm wz.36 1939 Starachowice Skorupa Kolekcjonerska II RP Łuska Bofors 40mm wz.36 1939 Starachowice Skorupa Kolekcjonerska II RP Łuska Bofors 40mm wz.36 1939 Starachowice Skorupa Kolekcjonerska II RP Łuska Bofors 40mm wz.36 1939 Starachowice Skorupa Kolekcjonerska II RP Łuska Bofors 40mm wz.36 1939 Starachowice Skorupa Kolekcjonerska

Polska, II RP. Łuska sygnowana na denku, klimatyczna patyna. Przedmiot nie zawiera materiałów niebezpiecznych, jest pustą skorupą posiadającą charakter wyłącznie kolekcjonerski.

271.20 zł zł

Cena wywoławcza

100.00 zł zł

Klient 240.00 20.11.2023 - 15:45:07
Klient 230.00 20.11.2023 - 20:31:11
Klient 210.00 20.11.2023 - 09:08:08
Klient 190.00 20.11.2023 - 12:32:11
Klient 160.00 19.11.2023 - 17:20:31
Klient 140.00 14.11.2023 - 22:22:52
Klient 100.00 05.11.2023 - 20:07:50