LOT nr 170

II RP Łuska Bofors 40mm wz.36 1937 Skorupa Kolekcjonerska

II RP Łuska Bofors 40mm wz.36 1937 Skorupa Kolekcjonerska II RP Łuska Bofors 40mm wz.36 1937 Skorupa Kolekcjonerska II RP Łuska Bofors 40mm wz.36 1937 Skorupa Kolekcjonerska II RP Łuska Bofors 40mm wz.36 1937 Skorupa Kolekcjonerska II RP Łuska Bofors 40mm wz.36 1937 Skorupa Kolekcjonerska

Polska, II RP. Łuska sygnowana na denku, klimatyczna patyna. Przedmiot nie zawiera materiałów niebezpiecznych, jest pustą skorupą posiadającą charakter wyłącznie kolekcjonerski.

259.90 zł zł

Cena wywoławcza

100.00 zł zł

Klient 230.00 20.11.2023 - 20:32:13
Klient 220.00 20.11.2023 - 20:32:08
Klient 160.00 20.11.2023 - 20:29:04
Klient 140.00 20.11.2023 - 18:21:12
Klient 120.00 20.11.2023 - 15:07:42
Klient 100.00 11.11.2023 - 16:48:28