Polska, II RP. Łuska sygnowana na denku, klimatyczna patyna. Przedmiot nie zawiera materiałów niebezpiecznych, jest pustą skorupą posiadającą charakter wyłącznie kolekcjonerski.
259.90 zł zł
Cena wywoławcza
100.00 zł zł
| Klient | 230.00 | 20.11.2023 - 20:32:13 |
| Klient | 220.00 | 20.11.2023 - 20:32:08 |
| Klient | 160.00 | 20.11.2023 - 20:29:04 |
| Klient | 140.00 | 20.11.2023 - 18:21:12 |
| Klient | 120.00 | 20.11.2023 - 15:07:42 |
| Klient | 100.00 | 11.11.2023 - 16:48:28 |