LOT nr 6

Pałasz niemiecki Weyersberg Kirschbaum Solingen

Pałasz niemiecki Weyersberg Kirschbaum Solingen Pałasz niemiecki Weyersberg Kirschbaum Solingen Pałasz niemiecki Weyersberg Kirschbaum Solingen Pałasz niemiecki Weyersberg Kirschbaum Solingen Pałasz niemiecki Weyersberg Kirschbaum Solingen Pałasz niemiecki Weyersberg Kirschbaum Solingen Pałasz niemiecki Weyersberg Kirschbaum Solingen Pałasz niemiecki Weyersberg Kirschbaum Solingen Pałasz niemiecki Weyersberg Kirschbaum Solingen

Dł. 96cm, dł. bez pochwy 93cm, szer. ostrza u nasady 2,5cm, gr. ostrza u nasady 0,7cm. Ostrze stalowe sygnowane u nasady „Weyersberg Kirschbaum & Co, Solingen” z odbiorami na grzbiecie. Rękojeść obciągnięta jaszczurem z oplotem. Oprawa oraz pochwa wykonane ze stali, niklowane.

1130.00 zł zł

Cena wywoławcza

800.00 zł zł

Klient 1000.00 18.11.2023 - 12:36:38
Klient 975.00 20.11.2023 - 17:08:38
Klient 925.00 20.11.2023 - 17:08:31