Dł. 96cm, dł. bez pochwy 93cm, szer. ostrza u nasady 2,5cm, gr. ostrza u nasady 0,7cm. Ostrze stalowe sygnowane u nasady „Weyersberg Kirschbaum & Co, Solingen” z odbiorami na grzbiecie. Rękojeść obciągnięta jaszczurem z oplotem. Oprawa oraz pochwa wykonane ze stali, niklowane.
1130.00 zł zł
Cena wywoławcza
800.00 zł zł
| Klient | 1000.00 | 18.11.2023 - 12:36:38 |
| Klient | 975.00 | 20.11.2023 - 17:08:38 |
| Klient | 925.00 | 20.11.2023 - 17:08:31 |