Dł. 92,7cm, dł. bez pochwy 90cm, szer. głowni u nasady 2,2cm, gr. głowni u nasady 0,6cm. Głownia stalowa bez sygnatur z pięknym obustronnym trawionym dekorem. Trawienie znajduje się również na grzbiecie głowni. Rękojeść obciągnięta jaszczurem z mosiężnym oplotem, oprawa mosiężna. Pochwa oryginalnie lakierowana na czarno.
1130.00 zł zł
Cena wywoławcza
1000.00 zł zł
| Klient | 1000.00 | 08.11.2023 - 17:50:58 |