LOT nr 65

II RP Bagnet wz.28 „Perkun”

II RP Bagnet wz.28 „Perkun”
II RP Bagnet wz.28 „Perkun” II RP Bagnet wz.28 „Perkun” II RP Bagnet wz.28 „Perkun” II RP Bagnet wz.28 „Perkun” II RP Bagnet wz.28 „Perkun” II RP Bagnet wz.28 „Perkun” II RP Bagnet wz.28 „Perkun” II RP Bagnet wz.28 „Perkun” II RP Bagnet wz.28 „Perkun”

Dł.40,2cm, dł. bez pochwy 38,5cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „ B w prostokącie, „Perkun”, M w trójkącie, orzeł W.P.” Numerowany na jelcu, orzełek bity na głowicy. Zatrzask bagnetu oraz dławik pochwy sprawne.

2316.50 zł zł

Cena wywoławcza

1200.00 zł zł

Klient 2050.00 20.11.2023 - 18:14:10
Klient 2000.00 20.11.2023 - 18:13:56
Klient 1500.00 20.11.2023 - 17:14:13
Klient 1250.00 11.11.2023 - 16:36:46
Klient 1200.00 05.11.2023 - 17:43:15