Dł.40,2cm, dł. bez pochwy 38,5cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „ B w prostokącie, „Perkun”, M w trójkącie, orzeł W.P.” Numerowany na jelcu, orzełek bity na głowicy. Zatrzask bagnetu oraz dławik pochwy sprawne.
2316.50 zł zł
Cena wywoławcza
1200.00 zł zł
| Klient | 2050.00 | 20.11.2023 - 18:14:10 |
| Klient | 2000.00 | 20.11.2023 - 18:13:56 |
| Klient | 1500.00 | 20.11.2023 - 17:14:13 |
| Klient | 1250.00 | 11.11.2023 - 16:36:46 |
| Klient | 1200.00 | 05.11.2023 - 17:43:15 |