LOT nr 66

II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom

II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom
II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom II RP Bagnet wz.29 F.B. Radom

Dł. 40,5cm, dł. bez pochwy 38,5cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „F.B. Radom, odbiór D2, W.P., orzeł”. Bagnet numerowany na jelcu, zatrzask oraz dławik pochwy sprawne.

1751.50 zł zł

Cena wywoławcza

1200.00 zł zł

Klient 1550.00 20.11.2023 - 18:15:22
Klient 1500.00 20.11.2023 - 17:15:03
Klient 1300.00 20.11.2023 - 17:31:17
Klient 1200.00 05.11.2023 - 17:43:25