Dł. 40,5cm, dł. bez pochwy 38,5cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „F.B. Radom, odbiór D2, W.P., orzeł”. Bagnet numerowany na jelcu, zatrzask oraz dławik pochwy sprawne.
1751.50 zł zł
Cena wywoławcza
1200.00 zł zł
| Klient | 1550.00 | 20.11.2023 - 18:15:22 |
| Klient | 1500.00 | 20.11.2023 - 17:15:03 |
| Klient | 1300.00 | 20.11.2023 - 17:31:17 |
| Klient | 1200.00 | 05.11.2023 - 17:43:25 |