Dł. 100,4 cm, dł. bez pochwy 98cm, szer. głowni u nasady 2,7cm, gr. głowni u nasady 0,7cm. Głownia stalowa bez sygnatur z pięknym obustronnym dekorem. Rękojeść obciągnięta jaszczurem. Oprawa oraz pochwa niklowane, wykonane ze stali.
1412.50 zł zł
Cena wywoławcza
1000.00 zł zł
| Klient | 1250.00 | 20.11.2023 - 17:01:16 |
| Klient | 1200.00 | 20.11.2023 - 16:09:40 |
| Klient | 1000.00 | 08.11.2023 - 17:50:25 |