LOT nr 1

SZABLA NIEMIECKA 1873 WK&C DEKOR

SZABLA NIEMIECKA 1873 WK&C DEKOR SZABLA NIEMIECKA 1873 WK&C DEKOR SZABLA NIEMIECKA 1873 WK&C DEKOR SZABLA NIEMIECKA 1873 WK&C DEKOR SZABLA NIEMIECKA 1873 WK&C DEKOR SZABLA NIEMIECKA 1873 WK&C DEKOR SZABLA NIEMIECKA 1873 WK&C DEKOR SZABLA NIEMIECKA 1873 WK&C DEKOR SZABLA NIEMIECKA 1873 WK&C DEKOR SZABLA NIEMIECKA 1873 WK&C DEKOR

Dł. 100,4 cm, dł. bez pochwy 98cm, szer. głowni u nasady 2,7cm, gr. głowni u nasady 0,7cm. Głownia stalowa bez sygnatur z pięknym obustronnym dekorem. Rękojeść obciągnięta jaszczurem. Oprawa oraz pochwa niklowane, wykonane ze stali.

1412.50 zł zł

Cena wywoławcza

1000.00 zł zł

Klient 1250.00 20.11.2023 - 17:01:16
Klient 1200.00 20.11.2023 - 16:09:40
Klient 1000.00 08.11.2023 - 17:50:25