Dł. 94,5cm, dł. bez pochwy 92cm, szer. głowni u nasady 2cm, gr. głowni u nasady 0,5cm. Głownia stalowa, sygnowana „Paul Weyersberg & Co, Solingen” z pięknym obustronnym trawionym dekorem. Trawienie znajduje się również na grzbiecie głowni. Oprawa mosiężna, kapturek z wizerunkiem lwa z rubinowymi oczami. Pochwa w oryginalnym czarnym lakierze.
1751.50 zł zł
Cena wywoławcza
1000.00 zł zł
| Klient | 1550.00 | 20.11.2023 - 17:03:59 |
| Klient | 1500.00 | 20.11.2023 - 17:03:40 |
| Klient | 1400.00 | 20.11.2023 - 17:03:12 |
| Klient | 1300.00 | 20.11.2023 - 17:02:54 |
| Klient | 1000.00 | 08.11.2023 - 17:49:57 |