LOT nr 2

Szabla oficera artylerii Niemcy Paul Weyersberg & Co dekor

Szabla oficera artylerii Niemcy Paul Weyersberg & Co dekor Szabla oficera artylerii Niemcy Paul Weyersberg & Co dekor Szabla oficera artylerii Niemcy Paul Weyersberg & Co dekor Szabla oficera artylerii Niemcy Paul Weyersberg & Co dekor Szabla oficera artylerii Niemcy Paul Weyersberg & Co dekor Szabla oficera artylerii Niemcy Paul Weyersberg & Co dekor Szabla oficera artylerii Niemcy Paul Weyersberg & Co dekor Szabla oficera artylerii Niemcy Paul Weyersberg & Co dekor Szabla oficera artylerii Niemcy Paul Weyersberg & Co dekor Szabla oficera artylerii Niemcy Paul Weyersberg & Co dekor Szabla oficera artylerii Niemcy Paul Weyersberg & Co dekor Szabla oficera artylerii Niemcy Paul Weyersberg & Co dekor Szabla oficera artylerii Niemcy Paul Weyersberg & Co dekor Szabla oficera artylerii Niemcy Paul Weyersberg & Co dekor Szabla oficera artylerii Niemcy Paul Weyersberg & Co dekor

Dł. 94,5cm, dł. bez pochwy 92cm, szer. głowni u nasady 2cm, gr. głowni u nasady 0,5cm. Głownia stalowa, sygnowana „Paul Weyersberg & Co, Solingen” z pięknym obustronnym trawionym dekorem. Trawienie znajduje się również na grzbiecie głowni. Oprawa mosiężna, kapturek z wizerunkiem lwa z rubinowymi oczami. Pochwa w oryginalnym czarnym lakierze.

1751.50 zł zł

Cena wywoławcza

1000.00 zł zł

Klient 1550.00 20.11.2023 - 17:03:59
Klient 1500.00 20.11.2023 - 17:03:40
Klient 1400.00 20.11.2023 - 17:03:12
Klient 1300.00 20.11.2023 - 17:02:54
Klient 1000.00 08.11.2023 - 17:49:57