LOT nr 15

Szabla oficerska Niemcy C.E. 38 Carl Eickhorn Solignen z temblakiem zgodna

Szabla oficerska Niemcy C.E. 38 Carl Eickhorn Solignen z temblakiem zgodna Szabla oficerska Niemcy C.E. 38 Carl Eickhorn Solignen z temblakiem zgodna Szabla oficerska Niemcy C.E. 38 Carl Eickhorn Solignen z temblakiem zgodna Szabla oficerska Niemcy C.E. 38 Carl Eickhorn Solignen z temblakiem zgodna Szabla oficerska Niemcy C.E. 38 Carl Eickhorn Solignen z temblakiem zgodna Szabla oficerska Niemcy C.E. 38 Carl Eickhorn Solignen z temblakiem zgodna Szabla oficerska Niemcy C.E. 38 Carl Eickhorn Solignen z temblakiem zgodna Szabla oficerska Niemcy C.E. 38 Carl Eickhorn Solignen z temblakiem zgodna Szabla oficerska Niemcy C.E. 38 Carl Eickhorn Solignen z temblakiem zgodna Szabla oficerska Niemcy C.E. 38 Carl Eickhorn Solignen z temblakiem zgodna Szabla oficerska Niemcy C.E. 38 Carl Eickhorn Solignen z temblakiem zgodna Szabla oficerska Niemcy C.E. 38 Carl Eickhorn Solignen z temblakiem zgodna Szabla oficerska Niemcy C.E. 38 Carl Eickhorn Solignen z temblakiem zgodna Szabla oficerska Niemcy C.E. 38 Carl Eickhorn Solignen z temblakiem zgodna

Dł. 97cm, dł. bez pochwy 93,5cm, szer. głowni u nasady 2,1cm, gr. głowni u nasady 0,6cm. Głownia stalowa, niklowana, sygnowana „Eickhorn Solignen”. Oprawa mosiężna. Szabla oraz pochwa zgodne numerycznie z dużą ilością waffenamtów.

1582.00 zł zł

Cena wywoławcza

1400.00 zł zł

Klient 1400.00 20.11.2023 - 15:45:35