Dł. 97cm, dł. bez pochwy 93,5cm, szer. głowni u nasady 2,1cm, gr. głowni u nasady 0,6cm. Głownia stalowa, niklowana, sygnowana „Eickhorn Solignen”. Oprawa mosiężna. Szabla oraz pochwa zgodne numerycznie z dużą ilością waffenamtów.
1582.00 zł zł
Cena wywoławcza
1400.00 zł zł
| Klient | 1400.00 | 20.11.2023 - 15:45:35 |