Dł. 97,8cm, dł. bez pochwy 95,4cm, szer. głowni u nasady 2cm, gr. głowni u nasady 0,5cm. Głownia stalowa, niklowana, sygnowana „Alcoso ACS Solingen”. Oprawa zdobiona.
Cena wywoławcza
2000.00 zł zł