Dł. 38,2cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „”Perkun”, W.P. orzeł”. Bagnet numerowany na ostrzu, zatrzask sprawny.
819.25 zł zł
Cena wywoławcza
600.00 zł zł
| Klient | 725.00 | 11.11.2023 - 13:02:38 |
| Klient | 700.00 | 11.11.2023 - 11:38:23 |