LOT nr 68

II RP Bagnet wz.24 „Perkun” z oznaczeniem wzoru

II RP Bagnet wz.24 „Perkun” z oznaczeniem wzoru II RP Bagnet wz.24 „Perkun” z oznaczeniem wzoru II RP Bagnet wz.24 „Perkun” z oznaczeniem wzoru II RP Bagnet wz.24 „Perkun” z oznaczeniem wzoru II RP Bagnet wz.24 „Perkun” z oznaczeniem wzoru II RP Bagnet wz.24 „Perkun” z oznaczeniem wzoru II RP Bagnet wz.24 „Perkun” z oznaczeniem wzoru

Dł. 38,2cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „”Perkun”, W.P. orzeł”. Bagnet numerowany na ostrzu, zatrzask sprawny.

819.25 zł zł

Cena wywoławcza

600.00 zł zł

Klient 725.00 11.11.2023 - 13:02:38
Klient 700.00 11.11.2023 - 11:38:23