Dł. 40,4cm, dł. bez pochwy 38,4cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „ R w prostokącie, „Perkun”, M w trójkącie, W.P., orzeł”. Bagnet numerowany na jelcu, zatrzask niesprawny, dławik pochwy działa w prawidłowy sposób.
2090.50 zł zł
Cena wywoławcza
1200.00 zł zł
| Klient | 1850.00 | 20.11.2023 - 18:18:00 |
| Klient | 1800.00 | 20.11.2023 - 18:17:56 |
| Klient | 1300.00 | 20.11.2023 - 17:29:19 |
| Klient | 1250.00 | 20.11.2023 - 17:15:38 |
| Klient | 1200.00 | 11.11.2023 - 16:37:39 |