LOT nr 67

II RP Bagnet wz.27 „Perkun”

II RP Bagnet wz.27 „Perkun”
II RP Bagnet wz.27 „Perkun” II RP Bagnet wz.27 „Perkun” II RP Bagnet wz.27 „Perkun” II RP Bagnet wz.27 „Perkun” II RP Bagnet wz.27 „Perkun” II RP Bagnet wz.27 „Perkun” II RP Bagnet wz.27 „Perkun” II RP Bagnet wz.27 „Perkun” II RP Bagnet wz.27 „Perkun” II RP Bagnet wz.27 „Perkun” II RP Bagnet wz.27 „Perkun”

Dł. 40,4cm, dł. bez pochwy 38,4cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „ R w prostokącie, „Perkun”, M w trójkącie, W.P., orzeł”. Bagnet numerowany na jelcu, zatrzask niesprawny, dławik pochwy działa w prawidłowy sposób.

2090.50 zł zł

Cena wywoławcza

1200.00 zł zł

Klient 1850.00 20.11.2023 - 18:18:00
Klient 1800.00 20.11.2023 - 18:17:56
Klient 1300.00 20.11.2023 - 17:29:19
Klient 1250.00 20.11.2023 - 17:15:38
Klient 1200.00 11.11.2023 - 16:37:39