Dł. 44cm, dł. bez pochwy 38,3cm. Bagnet wz.24 „Perkun” remontowany w Zbrojowni nr. 4 w Krakowie. Na ostrzu usunięta została sygnatura „Perkun” a w jej miejsce nabite zostało „Zbr. 4.”, usunięta została opora ogniowa, widoczne są punce remontowe (śladowo również na dolnej części jednej z okładek) . Całość nie czyszczona w stanie potwierdzającym autentyczność ww. przeróbek. Niski numer (22766) nabity na jelcu. Dławik pochwy sprawny, zatrzask nie rozruszany. W komplecie żabka uniwersalna wz.24, która jest całkowicie sztywna.
3180.00 zł zł
Cena wywoławcza
1000.00 zł zł
| Klient | 2650.00 | 17.03.2025 - 18:11:28 |
| Klient | 2600.00 | 17.03.2025 - 19:13:35 |
| Klient | 2500.00 | 14.03.2025 - 08:42:41 |
| Klient | 2100.00 | 11.03.2025 - 09:25:57 |
| Klient | 1200.00 | 10.03.2025 - 20:24:47 |
| Klient | 1000.00 | 05.03.2025 - 20:30:28 |