LOT nr 82

II RP Bagnet wz.24 „Perkun”

II RP Bagnet wz.24 „Perkun”
II RP Bagnet wz.24 „Perkun” II RP Bagnet wz.24 „Perkun” II RP Bagnet wz.24 „Perkun” II RP Bagnet wz.24 „Perkun” II RP Bagnet wz.24 „Perkun” II RP Bagnet wz.24 „Perkun” II RP Bagnet wz.24 „Perkun” II RP Bagnet wz.24 „Perkun” II RP Bagnet wz.24 „Perkun” II RP Bagnet wz.24 „Perkun” II RP Bagnet wz.24 „Perkun” II RP Bagnet wz.24 „Perkun” II RP Bagnet wz.24 „Perkun” II RP Bagnet wz.24 „Perkun” II RP Bagnet wz.24 „Perkun” II RP Bagnet wz.24 „Perkun”

Dł. 40,5cm, dł. bez pochwy 38,6cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „”Perkun”, W.P. orzeł”. Bagnet numerowany na ostrzu, zatrzask oraz dławik pochwy sprawne. Pochwa z dużą ilością oryginalnej farby.

1380.00 zł zł

Cena wywoławcza

1000.00 zł zł

Klient 1150.00 17.03.2025 - 18:57:43
Klient 1100.00 16.03.2025 - 15:16:05
Klient 1050.00 15.03.2025 - 12:50:30
Klient 1000.00 07.03.2025 - 14:17:37