Dł. 40,5cm, dł. bez pochwy 38,6cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „”Perkun”, W.P. orzeł”. Bagnet numerowany na ostrzu, zatrzask oraz dławik pochwy sprawne. Pochwa z dużą ilością oryginalnej farby.
1380.00 zł zł
Cena wywoławcza
1000.00 zł zł
| Klient | 1150.00 | 17.03.2025 - 18:57:43 |
| Klient | 1100.00 | 16.03.2025 - 15:16:05 |
| Klient | 1050.00 | 15.03.2025 - 12:50:30 |
| Klient | 1000.00 | 07.03.2025 - 14:17:37 |