Dł. 38,5cm. Polska, II RP. . Ostrze sygnowane obustronnie „”Perkun”, W.P. orzeł”, na głowicy nabity orzełek. Zatrzask sprawny.
720.00 zł zł
Cena wywoławcza
500.00 zł zł
| Klient | 600.00 | 17.03.2025 - 19:15:24 |
| Klient | 575.00 | 17.03.2025 - 17:07:46 |
| Klient | 550.00 | 17.03.2025 - 00:51:34 |
| Klient | 525.00 | 08.03.2025 - 23:33:05 |