LOT nr 85

II RP Bagnet wz.29 „Perkun”

II RP Bagnet wz.29 „Perkun”
II RP Bagnet wz.29 „Perkun” II RP Bagnet wz.29 „Perkun” II RP Bagnet wz.29 „Perkun” II RP Bagnet wz.29 „Perkun” II RP Bagnet wz.29 „Perkun” II RP Bagnet wz.29 „Perkun” II RP Bagnet wz.29 „Perkun” II RP Bagnet wz.29 „Perkun” II RP Bagnet wz.29 „Perkun” II RP Bagnet wz.29 „Perkun” II RP Bagnet wz.29 „Perkun” II RP Bagnet wz.29 „Perkun” II RP Bagnet wz.29 „Perkun”

Dł. 38,5cm. Polska, II RP. . Ostrze sygnowane obustronnie „”Perkun”, W.P. orzeł”, na głowicy nabity orzełek. Zatrzask sprawny.

720.00 zł zł

Cena wywoławcza

500.00 zł zł

Klient 600.00 17.03.2025 - 19:15:24
Klient 575.00 17.03.2025 - 17:07:46
Klient 550.00 17.03.2025 - 00:51:34
Klient 525.00 08.03.2025 - 23:33:05