LOT nr 84

II RP Bagnet wz.24 „Perkun”

II RP Bagnet wz.24 „Perkun”
II RP Bagnet wz.24 „Perkun” II RP Bagnet wz.24 „Perkun” II RP Bagnet wz.24 „Perkun” II RP Bagnet wz.24 „Perkun” II RP Bagnet wz.24 „Perkun” II RP Bagnet wz.24 „Perkun” II RP Bagnet wz.24 „Perkun” II RP Bagnet wz.24 „Perkun” II RP Bagnet wz.24 „Perkun” II RP Bagnet wz.24 „Perkun” II RP Bagnet wz.24 „Perkun”

Dł. 40,6cm, dł. bez pochwy 38,3cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „”Perkun”, W.P. orzeł”. Zatrzask oraz dławik pochwy sprawne. Śrubki okładzin wtórne.

576.00 zł zł

Cena wywoławcza

300.00 zł zł

Klient 480.00 17.03.2025 - 18:50:34
Klient 470.00 17.03.2025 - 19:15:01
Klient 450.00 17.03.2025 - 19:14:52
Klient 430.00 17.03.2025 - 18:52:45
Klient 370.00 17.03.2025 - 18:51:40
Klient 340.00 17.03.2025 - 13:50:06
Klient 310.00 11.03.2025 - 21:30:02