Dł. 40,6cm, dł. bez pochwy 38,3cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „”Perkun”, W.P. orzeł”. Zatrzask oraz dławik pochwy sprawne. Śrubki okładzin wtórne.
576.00 zł zł
Cena wywoławcza
300.00 zł zł
| Klient | 480.00 | 17.03.2025 - 18:50:34 |
| Klient | 470.00 | 17.03.2025 - 19:15:01 |
| Klient | 450.00 | 17.03.2025 - 19:14:52 |
| Klient | 430.00 | 17.03.2025 - 18:52:45 |
| Klient | 370.00 | 17.03.2025 - 18:51:40 |
| Klient | 340.00 | 17.03.2025 - 13:50:06 |
| Klient | 310.00 | 11.03.2025 - 21:30:02 |