LOT nr 161

II RP Orzeł wz. 19 J. Michrowski

II RP Orzeł wz. 19  J. Michrowski II RP Orzeł wz. 19  J. Michrowski II RP Orzeł wz. 19  J. Michrowski II RP Orzeł wz. 19  J. Michrowski

61x43mm. Polska, II RP. Orzeł wykonany najprawdopodobniej w pracowni Jana Michrowskiego w Warszawie – wersja niesygnowana. Mosiądz srebrzony, wyprofilowany do czapki, mocowany na długi gwintowany słupek. Stan zachowania bardzo dobry.

432.00 zł zł

Cena wywoławcza

250.00 zł zł

Klient 360.00 17.03.2025 - 20:36:43
Klient 350.00 17.03.2025 - 20:36:37
Klient 260.00 06.03.2025 - 21:03:33
Klient 250.00 05.03.2025 - 18:40:20