61x43mm. Polska, II RP. Orzeł wykonany najprawdopodobniej w pracowni Jana Michrowskiego w Warszawie – wersja niesygnowana. Mosiądz srebrzony, wyprofilowany do czapki, mocowany na długi gwintowany słupek. Stan zachowania bardzo dobry.
432.00 zł zł
Cena wywoławcza
250.00 zł zł
| Klient | 360.00 | 17.03.2025 - 20:36:43 |
| Klient | 350.00 | 17.03.2025 - 20:36:37 |
| Klient | 260.00 | 06.03.2025 - 21:03:33 |
| Klient | 250.00 | 05.03.2025 - 18:40:20 |