61x43mm. Polska, II RP. Klimatyczny komplet z epoki- orzeł z zachowaną oryginalną stalową nakrętką oraz podkładką. Orzeł wykonany najprawdopodobniej w pracowni Jana Michrowskiego w Warszawie – wersja niesygnowana. Mosiądz srebrzony, wyprofilowany do czapki, mocowany na długi gwintowany słupek, podkładkę i nakrętkę. Stan zachowania bardzo dobry.
480.00 zł zł
Cena wywoławcza
250.00 zł zł
| Klient | 400.00 | 17.03.2025 - 20:37:34 |
| Klient | 390.00 | 17.03.2025 - 16:59:36 |
| Klient | 380.00 | 17.03.2025 - 16:37:07 |
| Klient | 370.00 | 17.03.2025 - 14:45:19 |