LOT nr 162

Orzeł wz. 19 produkcji J. Michrowski

Orzeł wz. 19 produkcji J. Michrowski Orzeł wz. 19 produkcji J. Michrowski Orzeł wz. 19 produkcji J. Michrowski Orzeł wz. 19 produkcji J. Michrowski Orzeł wz. 19 produkcji J. Michrowski

61x43mm. Polska, II RP. Klimatyczny komplet z epoki- orzeł z zachowaną oryginalną stalową nakrętką oraz podkładką. Orzeł wykonany najprawdopodobniej w pracowni Jana Michrowskiego w Warszawie – wersja niesygnowana. Mosiądz srebrzony, wyprofilowany do czapki, mocowany na długi gwintowany słupek, podkładkę i nakrętkę. Stan zachowania bardzo dobry.

480.00 zł zł

Cena wywoławcza

250.00 zł zł

Klient 400.00 17.03.2025 - 20:37:34
Klient 390.00 17.03.2025 - 16:59:36
Klient 380.00 17.03.2025 - 16:37:07
Klient 370.00 17.03.2025 - 14:45:19