LOT nr 164

II RP Orzeł wz. 19 mocowany na omegi

II RP Orzeł wz. 19 mocowany na omegi II RP Orzeł wz. 19 mocowany na omegi II RP Orzeł wz. 19 mocowany na omegi II RP Orzeł wz. 19 mocowany na omegi

60x42 mm. Polska, II RP. Orzeł wybity w mosiądzu, mocowany na dwie omegi poprzez przyszycie do czapki- tutaj zachowane obie z epoki. Orzeł wyprofilowany do czapki. Dobry stan zachowania, delikatna patyna.

384.00 zł zł

Cena wywoławcza

200.00 zł zł

Klient 320.00 16.03.2025 - 18:18:31
Klient 310.00 16.03.2025 - 16:14:26
Klient 200.00 10.03.2025 - 22:35:37