60x42 mm. Polska, II RP. Orzeł wybity w mosiądzu, mocowany na dwie omegi poprzez przyszycie do czapki- tutaj zachowane obie z epoki. Orzeł wyprofilowany do czapki. Dobry stan zachowania, delikatna patyna.
384.00 zł zł
Cena wywoławcza
200.00 zł zł
| Klient | 320.00 | 16.03.2025 - 18:18:31 |
| Klient | 310.00 | 16.03.2025 - 16:14:26 |
| Klient | 200.00 | 10.03.2025 - 22:35:37 |