60x42mm. Polska, II RP. Orzeł wybity w mosiężnej blasze, grubo srebrzony. Dobry stan zachowania, delikatna patyna. Brak słupka mocującego.
300.00 zł zł
Cena wywoławcza
200.00 zł zł
| Klient | 250.00 | 16.03.2025 - 22:54:44 |
| Klient | 240.00 | 17.03.2025 - 20:39:24 |
| Klient | 200.00 | 10.03.2025 - 22:35:48 |