LOT nr 165

II RP Orzeł wz.19 grubo srebrzony

II RP Orzeł wz.19 grubo srebrzony II RP Orzeł wz.19 grubo srebrzony II RP Orzeł wz.19 grubo srebrzony II RP Orzeł wz.19 grubo srebrzony

60x42mm. Polska, II RP. Orzeł wybity w mosiężnej blasze, grubo srebrzony. Dobry stan zachowania, delikatna patyna. Brak słupka mocującego.

300.00 zł zł

Cena wywoławcza

200.00 zł zł

Klient 250.00 16.03.2025 - 22:54:44
Klient 240.00 17.03.2025 - 20:39:24
Klient 200.00 10.03.2025 - 22:35:48