Śr. 50mm. Polska, II RP. Odznaka z okresu II RP, numer na odznace 472. Mosiądz srebrzony, zachowany oryginalny słupek, delikatne przetarcia srebrzenia, patyna.
420.00 zł zł
Cena wywoławcza
300.00 zł zł
| Klient | 350.00 | 17.03.2025 - 20:59:24 |
| Klient | 340.00 | 17.03.2025 - 20:59:11 |
| Klient | 310.00 | 17.03.2025 - 16:34:21 |
| Klient | 300.00 | 11.03.2025 - 16:29:48 |