LOT nr 186

II RP Odznaka Policja Państwowa

II RP Odznaka Policja Państwowa II RP Odznaka Policja Państwowa II RP Odznaka Policja Państwowa II RP Odznaka Policja Państwowa

Śr. 50mm. Polska, II RP. Odznaka z okresu II RP, numer na odznace 472. Mosiądz srebrzony, zachowany oryginalny słupek, delikatne przetarcia srebrzenia, patyna.

420.00 zł zł

Cena wywoławcza

300.00 zł zł

Klient 350.00 17.03.2025 - 20:59:24
Klient 340.00 17.03.2025 - 20:59:11
Klient 310.00 17.03.2025 - 16:34:21
Klient 300.00 11.03.2025 - 16:29:48