LOT nr 187

II RP Odznaka 31 Pułk Strzelców Kaniowskich

II RP Odznaka 31 Pułk Strzelców Kaniowskich II RP Odznaka 31 Pułk Strzelców Kaniowskich II RP Odznaka 31 Pułk Strzelców Kaniowskich II RP Odznaka 31 Pułk Strzelców Kaniowskich II RP Odznaka 31 Pułk Strzelców Kaniowskich II RP Odznaka 31 Pułk Strzelców Kaniowskich

44x44 mm. Polska, II RP. Wieloczęściowa, tombak srebrzony, mocowanie na słupek z nakrętką, nakrętka sygnowana: M. Welner Łódź Tel. 222-19 ul. 11 Listopada 74. Patyna. Nakrętka nie przemieszcza się po słupku w prawidłowy sposób (jest luźna).

960.00 zł zł

Cena wywoławcza

800.00 zł zł

Klient 800.00 17.03.2025 - 00:42:18