44x44 mm. Polska, II RP. Wieloczęściowa, tombak srebrzony, mocowanie na słupek z nakrętką, nakrętka sygnowana: M. Welner Łódź Tel. 222-19 ul. 11 Listopada 74. Patyna. Nakrętka nie przemieszcza się po słupku w prawidłowy sposób (jest luźna).
960.00 zł zł
Cena wywoławcza
800.00 zł zł
| Klient | 800.00 | 17.03.2025 - 00:42:18 |