LOT nr 258

Niemiecka kurtka ze spodniami - zimowy zestaw Sumpftarnmuster

Niemiecka kurtka ze spodniami - zimowy zestaw Sumpftarnmuster Niemiecka kurtka ze spodniami - zimowy zestaw Sumpftarnmuster Niemiecka kurtka ze spodniami - zimowy zestaw Sumpftarnmuster Niemiecka kurtka ze spodniami - zimowy zestaw Sumpftarnmuster Niemiecka kurtka ze spodniami - zimowy zestaw Sumpftarnmuster Niemiecka kurtka ze spodniami - zimowy zestaw Sumpftarnmuster Niemiecka kurtka ze spodniami - zimowy zestaw Sumpftarnmuster Niemiecka kurtka ze spodniami - zimowy zestaw Sumpftarnmuster Niemiecka kurtka ze spodniami - zimowy zestaw Sumpftarnmuster Niemiecka kurtka ze spodniami - zimowy zestaw Sumpftarnmuster Niemiecka kurtka ze spodniami - zimowy zestaw Sumpftarnmuster Niemiecka kurtka ze spodniami - zimowy zestaw Sumpftarnmuster Niemiecka kurtka ze spodniami - zimowy zestaw Sumpftarnmuster

Kurtka plus spodnie w kamuflażu Sumpftarnmuster. Zestaw jednostronny, w dobrym stanie, używany. Kurtka sygnowana rozmiarem i Rbnr. Lekko zabrudzone/ przykurzone od używania. Brak widocznych uszkodzeń czy napraw. Spodnie sygnowane rozmiarem i Rbnr. Również lekko zabrudzone/przykurzone od używania. Widoczna mała dziura/wygryzienie na jednej z nogawek. W komplecie specjalne szelki. Kompletne. Zestaw znaleziony razem, po jednym żołnierzu. 100% oryginał z epoki.

Cena wywoławcza

10000.00 zł zł