Oryginalny skórzany kombinezon używany przez jednostki pływające kriegsmarine – głównie personel silnikowy na ubootach. Skóra miękka, elastyczna. Główny zamek sprawny, zamki na rękawach uszkodzone plus na jednym z rękawów puściły szwy ( łatwe do naprawy). Sygnowany metką producenta.
Cena wywoławcza
1000.00 zł zł