LOT nr 259

Niemiecki Kombinezon Kriegsmarine

Niemiecki Kombinezon Kriegsmarine Niemiecki Kombinezon Kriegsmarine Niemiecki Kombinezon Kriegsmarine Niemiecki Kombinezon Kriegsmarine Niemiecki Kombinezon Kriegsmarine Niemiecki Kombinezon Kriegsmarine Niemiecki Kombinezon Kriegsmarine Niemiecki Kombinezon Kriegsmarine Niemiecki Kombinezon Kriegsmarine Niemiecki Kombinezon Kriegsmarine Niemiecki Kombinezon Kriegsmarine Niemiecki Kombinezon Kriegsmarine

Oryginalny skórzany kombinezon używany przez jednostki pływające kriegsmarine – głównie personel silnikowy na ubootach. Skóra miękka, elastyczna. Główny zamek sprawny, zamki na rękawach uszkodzone plus na jednym z rękawów puściły szwy ( łatwe do naprawy). Sygnowany metką producenta.

Cena wywoławcza

1000.00 zł zł