LOT nr 37

II RP Pojemnik na olej Mars 1935

II RP Pojemnik na olej Mars 1935 II RP Pojemnik na olej Mars 1935 II RP Pojemnik na olej Mars 1935 II RP Pojemnik na olej Mars 1935

15,3x12,9x6,5 cm. Polska, II RP. Pojemnik blaszany malowany zieloną farbą „khaki”, sygnowany „ Mars 1935, Wojsk”. Korek mosiężny.

531.10 zł zł

Cena wywoławcza

400.00 zł zł

Klient 470.00 27.03.2023 - 17:43:20
Klient 460.00 27.03.2023 - 16:55:45
Klient 450.00 27.03.2023 - 16:32:43
Klient 400.00 20.03.2023 - 17:38:33