LOT nr 38

II RP Pojemnik no olej Este-Ra Radajewski Poznań 1936

II RP Pojemnik no olej Este-Ra Radajewski Poznań 1936 II RP Pojemnik no olej Este-Ra Radajewski Poznań 1936 II RP Pojemnik no olej Este-Ra Radajewski Poznań 1936 II RP Pojemnik no olej Este-Ra Radajewski Poznań 1936

15,8x12,9x12,9 cm. Polska, II RP. Pojemnik blaszany sygnowany „ Este-Ra, St. Radajewski, Poznań, 1936”. Korek mosiężny.

565.00 zł zł

Cena wywoławcza

400.00 zł zł

Klient 500.00 27.03.2023 - 17:48:42
Klient 490.00 27.03.2023 - 17:48:37
Klient 430.00 27.03.2023 - 17:43:32
Klient 400.00 20.03.2023 - 17:35:44