21x17x5,7 cm. Polska, II RP. Pudełko sygnowane „Orzeł W.P. San., A. Mann Warszawa”.
440.70 zł zł
Cena wywoławcza
300.00 zł zł
| Klient | 390.00 | 27.03.2023 - 18:21:03 |
| Klient | 380.00 | 27.03.2023 - 18:20:59 |