LOT nr 62

II RP Pudełko na sprzęt chirurgiczny WP SAN A. Mann Warszawa

II RP Pudełko na sprzęt chirurgiczny WP SAN A. Mann Warszawa II RP Pudełko na sprzęt chirurgiczny WP SAN A. Mann Warszawa II RP Pudełko na sprzęt chirurgiczny WP SAN A. Mann Warszawa

21x17x5,7 cm. Polska, II RP. Pudełko sygnowane „Orzeł W.P. San., A. Mann Warszawa”.

440.70 zł zł

Cena wywoławcza

300.00 zł zł

Klient 390.00 27.03.2023 - 18:21:03
Klient 380.00 27.03.2023 - 18:20:59