LOT nr 63

II RP Pudełko na sprzęt chirurgiczny WP SAN Olszewski

II RP Pudełko na sprzęt chirurgiczny WP SAN Olszewski II RP Pudełko na sprzęt chirurgiczny WP SAN Olszewski II RP Pudełko na sprzęt chirurgiczny WP SAN Olszewski II RP Pudełko na sprzęt chirurgiczny WP SAN Olszewski

20,4x16,4x5,3 cm. Polska, II RP. Pudełko sygnowane „Orzeł W.P. San., J. Olszewski”.

678.00 zł zł

Cena wywoławcza

300.00 zł zł

Klient 600.00 27.03.2023 - 18:24:19
Klient 575.00 27.03.2023 - 18:24:15