20,4x16,4x5,3 cm. Polska, II RP. Pudełko sygnowane „Orzeł W.P. San., J. Olszewski”.
678.00 zł zł
Cena wywoławcza
300.00 zł zł
| Klient | 600.00 | 27.03.2023 - 18:24:19 |
| Klient | 575.00 | 27.03.2023 - 18:24:15 |