LOT nr 12

II RP Bagnet wz.24 Perkun z oznaczeniem wzoru

II RP Bagnet wz.24 Perkun z oznaczeniem wzoru II RP Bagnet wz.24 Perkun z oznaczeniem wzoru II RP Bagnet wz.24 Perkun z oznaczeniem wzoru II RP Bagnet wz.24 Perkun z oznaczeniem wzoru II RP Bagnet wz.24 Perkun z oznaczeniem wzoru II RP Bagnet wz.24 Perkun z oznaczeniem wzoru II RP Bagnet wz.24 Perkun z oznaczeniem wzoru

Dł. 40,4cm, dł. bez pochwy 38,2cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „ S w kwadracie, „Perkun”, numer (154804), W.P. orzeł”. Pochwa malowana piaskową farbą, dławik oraz zatrzask bagnetu sprawne. Na głowicy nabity wzór.

1808.00 zł zł

Cena wywoławcza

900.00 zł zł

Klient 1600.00 27.03.2023 - 17:11:01
Klient 1600.00 27.03.2023 - 17:15:33
Klient 1400.00 27.03.2023 - 15:04:54
Klient 1300.00 27.03.2023 - 14:22:21
Klient 925.00 24.03.2023 - 11:54:15