Dł. 40,4cm, dł. bez pochwy 38,2cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „ S w kwadracie, „Perkun”, numer (154804), W.P. orzeł”. Pochwa malowana piaskową farbą, dławik oraz zatrzask bagnetu sprawne. Na głowicy nabity wzór.
1808.00 zł zł
Cena wywoławcza
900.00 zł zł
| Klient | 1600.00 | 27.03.2023 - 17:11:01 |
| Klient | 1600.00 | 27.03.2023 - 17:15:33 |
| Klient | 1400.00 | 27.03.2023 - 15:04:54 |
| Klient | 1300.00 | 27.03.2023 - 14:22:21 |
| Klient | 925.00 | 24.03.2023 - 11:54:15 |