LOT nr 11

II RP Bagnet wz.29 Radom

II RP Bagnet wz.29 Radom
II RP Bagnet wz.29 Radom II RP Bagnet wz.29 Radom II RP Bagnet wz.29 Radom II RP Bagnet wz.29 Radom II RP Bagnet wz.29 Radom II RP Bagnet wz.29 Radom II RP Bagnet wz.29 Radom

Dł. 40,5cm, dł. bez pochwy 38,4cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „ F.B. Radom, odbiór D2, W.P. orzeł”. Jelec numerowany, pochwa z odbiorem „D2”. Zatrzask bagnetu oraz dławik pochwy sprawne.

2316.50 zł zł

Cena wywoławcza

1400.00 zł zł

Klient 2050.00 27.03.2023 - 17:14:16
Klient 2000.00 27.03.2023 - 17:14:08
Klient 1750.00 27.03.2023 - 15:20:55
Klient 1700.00 26.03.2023 - 19:30:12
Klient 1650.00 25.03.2023 - 11:00:29