Dł. 40,5cm, dł. bez pochwy 38,4cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „ F.B. Radom, odbiór D2, W.P. orzeł”. Jelec numerowany, pochwa z odbiorem „D2”. Zatrzask bagnetu oraz dławik pochwy sprawne.
2316.50 zł zł
Cena wywoławcza
1400.00 zł zł
| Klient | 2050.00 | 27.03.2023 - 17:14:16 |
| Klient | 2000.00 | 27.03.2023 - 17:14:08 |
| Klient | 1750.00 | 27.03.2023 - 15:20:55 |
| Klient | 1700.00 | 26.03.2023 - 19:30:12 |
| Klient | 1650.00 | 25.03.2023 - 11:00:29 |