Dł. 39,8cm, dł. bez pochwy 38,7cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „ A w kwadracie, „Perkun”, M w trójkącie, W.P. z orłem”. Zatrzask bagnetu oraz dławik pochwy sprawne. Na głowicy od wewnętrznej strony nabity orzeł.
2712.00 zł zł
Cena wywoławcza
1500.00 zł zł
| Klient | 2400.00 | 27.03.2023 - 17:08:15 |
| Klient | 2350.00 | 27.03.2023 - 17:08:11 |
| Klient | 1600.00 | 26.03.2023 - 21:13:18 |