LOT nr 7

II RP Bagnet wz.29 Perkun

II RP Bagnet wz.29 Perkun
II RP Bagnet wz.29 Perkun II RP Bagnet wz.29 Perkun II RP Bagnet wz.29 Perkun II RP Bagnet wz.29 Perkun II RP Bagnet wz.29 Perkun II RP Bagnet wz.29 Perkun II RP Bagnet wz.29 Perkun

Dł. 39,8cm, dł. bez pochwy 38,7cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „ A w kwadracie, „Perkun”, M w trójkącie, W.P. z orłem”. Zatrzask bagnetu oraz dławik pochwy sprawne. Na głowicy od wewnętrznej strony nabity orzeł.

2712.00 zł zł

Cena wywoławcza

1500.00 zł zł

Klient 2400.00 27.03.2023 - 17:08:15
Klient 2350.00 27.03.2023 - 17:08:11
Klient 1600.00 26.03.2023 - 21:13:18