LOT nr 8

II RP Bagnet wz.29 Radom z żabką wz.24

II RP Bagnet wz.29 Radom z żabką wz.24 II RP Bagnet wz.29 Radom z żabką wz.24 II RP Bagnet wz.29 Radom z żabką wz.24 II RP Bagnet wz.29 Radom z żabką wz.24 II RP Bagnet wz.29 Radom z żabką wz.24 II RP Bagnet wz.29 Radom z żabką wz.24 II RP Bagnet wz.29 Radom z żabką wz.24

40,3cm, dł. bez pochwy 38,5cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „ F.B. Radom, odbiór D2, W.P. orzeł”, jelec numerowany. Pochwa w bardzo dobrym stanie pomalowana wtórnie w umiejętny sposób, dławik ciężko działający ( bagnet wkłada się do końca, lecz z oporem), zatrzask sprawny.

2768.50 zł zł

Cena wywoławcza

1500.00 zł zł

Klient 2450.00 27.03.2023 - 17:09:29
Klient 2400.00 27.03.2023 - 15:49:16
Klient 2300.00 27.03.2023 - 17:09:16