40,3cm, dł. bez pochwy 38,5cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „ F.B. Radom, odbiór D2, W.P. orzeł”, jelec numerowany. Pochwa w bardzo dobrym stanie pomalowana wtórnie w umiejętny sposób, dławik ciężko działający ( bagnet wkłada się do końca, lecz z oporem), zatrzask sprawny.
2768.50 zł zł
Cena wywoławcza
1500.00 zł zł
| Klient | 2450.00 | 27.03.2023 - 17:09:29 |
| Klient | 2400.00 | 27.03.2023 - 15:49:16 |
| Klient | 2300.00 | 27.03.2023 - 17:09:16 |