8,5x4x1,2cm. Polska, II RP. Pudełko sygnowane „Orzeł W.P. Wet, A. Nowosielski Warszawa 1939”.
384.20 zł zł
Cena wywoławcza
300.00 zł zł
| Klient | 340.00 | 17.03.2023 - 20:13:45 |
| Klient | 330.00 | 17.03.2023 - 20:06:04 |