LOT nr 68

II RP Pudełko WP WET A. Nowosielski Warszawa 1939

II RP Pudełko WP WET A. Nowosielski Warszawa 1939 II RP Pudełko WP WET A. Nowosielski Warszawa 1939 II RP Pudełko WP WET A. Nowosielski Warszawa 1939

8,5x4x1,2cm. Polska, II RP. Pudełko sygnowane „Orzeł W.P. Wet, A. Nowosielski Warszawa 1939”.

384.20 zł zł

Cena wywoławcza

300.00 zł zł

Klient 340.00 17.03.2023 - 20:13:45
Klient 330.00 17.03.2023 - 20:06:04